Türklere Özel Metin2 PvP

Join the forum, it's quick and easy

Türklere Özel Metin2 PvP
Türklere Özel Metin2 PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahmet Abi qeL bi Bak..

Ahmet Abi qeL bi Bak.. Empty Ahmet Abi qeL bi Bak..

Mesaj  vezir Ptsi Ocak 24, 2011 7:46 pm

Abi Bildiğiniz gbi VeziR adLı Charım Ban Yedi ... Ama Abi HatıRLarsan bi Ara Bana https://mavimt2.1forum.biz/t54-xkingsurax Burdaki ss 'yi göstermiştin.. Demiştin sence kim suçlu ?? Hatırlarsn beLki Bn dedm Kfr eden sucLudur .. Snde dedinki Tr ' dede oluoRdu böyLe seyLer Cok zorLamısLar Adamda Kfr Etmis Dedn ..Adam qeLmiş Aksam konusuo Senn Hakkında Bn Seni Savundum Bna dior MarS nie BanLandı.. Ben Dedim Ahmet Abi Üniversitede Hukuk BitiRmis onn AdaLetinDen SüpheN oLmasın Sonra Sabah qeLdi Knk Dedi Özr DiLerim Dedi..Bnde Tmm Dedm SinirLisn oLur BöyLe SeyLer Dedmm.. Sonra Aksamüstü oLdu Gitmis Schwarz'a fLn Demis VeziR sizin Arkanızdan konusuo İş cevirio .. Adam dedikodumu yapıo qeLdm yanına dediklerini bide bana söyLe Hadi dedim. Sn adam deqiLsn dedi.. Gne Bsi Demedm Snra qene konustu .. bnde dayanadım dedm. Sefa'da Yanmdaydı hatta.
GeriSi Sana kaLmıs Ben Baska BiRSey demioRm .. Dediqim Gbi Senn AdaLetinden SüpheM yoq...... Neutral

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics