Türklere Özel Metin2 PvP

Join the forum, it's quick and easy

Türklere Özel Metin2 PvP
Türklere Özel Metin2 PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR..

2 posters

Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR.. Empty Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR..

Mesaj  vezir Ptsi Ocak 24, 2011 8:57 pm

Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR.. 0122225339

Burda Seni BanLatacağım DioR .. GörüRsn Sn DioR ..

Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR.. 0122230603

Burdada qm Charımı Açam DioR ..

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR.. Empty Geri: Kralbnm6131 Gm CHarım AcıLsn Die Tehdit EdioR..

Mesaj  NiVa Salı Ocak 25, 2011 12:57 am

Like a Star @ heaven Ben herzaman dedim oyunda olsa bu oyunda ben babamın oglunu tanımam gereken ne ise yaparım; ama bakıyorum gm de olsa cocuk cocuk davranıslarda bulunup sadece egolarını tatmin etmek veya parası oldugu için gm olup sevmediği kişilere gm oldugu için şantaj yapmak gibi vs. davranışlarda bulunan kim olursa olsun oyundan hesabını silerim...

Arkadaşlar Server pvp server olabilir o server boyle bu server boyle veya metin2 de kurallar böyle neden böyle uygulanıyor gibi sözler tartışma olabilir, ama ben kimseyi taklit etmem basklarının kuralını uygulamam vicdan kuralını uygularım benim emeğe her zaman saygım vardır. Ama burda bir insanın sinir hatlarını en üst seviyeye çıkarıp ona küfür ettirip sonrada o insana veya öncesinde seni banlattıracam demesi şu söylentiyi çıkarır " bu adam trabzonda nivaya yakın yada arkadası veya başka birşeyi torpille adam banlattıracak " gbi söylemlerin çıkmasına sebebiyet verir. Bu nedenle VeziR ve Kralbnm6131 adlı oyuncular aranızdaki tartışma her ne ise bilmiyorum ama son bulmasını istiyorum...
VeziR Adlı oyuncunun Hesabına verilen süresiz ban cezası vicdanımın sesini dinleyerek hakedilmemiş bir ceza oldugunu düşünerek ve bir kez daha tekrarlanmaması şartı ile kaldırılmıştır.

İyi OYunlar
NiVa
NiVa
Admin
Admin

http://www.bluemt3.com

- Similar topics