Türklere Özel Metin2 PvP

Join the forum, it's quick and easy

Türklere Özel Metin2 PvP
Türklere Özel Metin2 PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiR kaplumbaga KAbilesi :)

3 posters

BiR kaplumbaga KAbilesi :) Empty BiR kaplumbaga KAbilesi :)

Mesaj  BySéFa Çarş. Kas. 24, 2010 3:08 am

ARKADASLAR

Bir kaplumbaga kabilesi varmıs, Bu kaplumbagaların suyu bitmis. Sonra 2 kaplumbağa derler biz gidip suyu alalim bunların ömürleri uzun su aramaya cıkarlar. Sonra 20 yıl ararlar 30 yıl ararlar sonunda bulurlar.Sonunda Suyu bulurlar ama suyu koyacak kap almamışlar sonra demiski kaplumbağa ben kap almaya giderim ama suyu icmiceksin kaplumbaga tamam der.
sonra 20 yıl bekler gelmez 40 yıl bekler gelmez . Sonunda der kaplumbaga bunun gelecegi yok suyu iciyim otların arasından bir çıtırtı gelir . Böyle yapacagını bildigim için gitmedim Smile

BySéFa

BiR kaplumbaga KAbilesi :) Empty Geri: BiR kaplumbaga KAbilesi :)

Mesaj  NiVa Çarş. Kas. 24, 2010 3:55 am

Çok Güzel Birtanede benden;

Ögretmen bir gün ögrencilerine söyle bir soru sormus : - Insanlarda istem disi çalisan sey nedir ? Ögrencilerden biri parmak kaldirip cevap vermis : - Tik tir hocam... Ögretmen soruyu bilen ögrencisine : - Aferin oglum senin adinne? diye sormus. Ögrenci : - Tüleyman hocam... demis... Smile

-------------------------------------
trafik polisi cevirme yapıyormuş ve o günün bi aracı durdurup kontrol etmektedir polis:tebrikler beyefendi bu gün ilk kemer takan sizsiniz size 1 milyar ödül veriyorum bu parayla ne yapmayı düşünüyorsunuz adam:ehliyet almayı polis: sizin ehliyetiniz yok mu? yandan karısı: siz ona bakmayın memur bey içince böyle sapıtır polis iyice zıvanadan cıkmak üzereyken arkadan bi arkadaşları:ben size demedim mi çalıntı arabayla yola çikmayalaım diye polis tam tepki verecekken bagajdan bi ses :sınırı geçtikmii
NiVa
NiVa
Admin
Admin

http://www.bluemt3.com

Mesaj  vezir Çarş. Kas. 24, 2010 8:04 pm

king king king

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  BySéFa Çarş. Kas. 24, 2010 10:03 pm

affraid

BySéFa