Türklere Özel Metin2 PvP

Join the forum, it's quick and easy

Türklere Özel Metin2 PvP
Türklere Özel Metin2 PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış)

2 posters

DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış) Empty DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış)

Mesaj  vezir C.tesi Ocak 01, 2011 1:06 am

DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış) 1231185202

qelene kfr edior qidene kfr edior aile terbiyesinden yoksun bırakmıslar yazık olmuş cocuğa daha genç yaşta boyunu aşan işlere grior.ahmet abiye asker arkadasıymıs gbi laf atıyor fln.. filan.. bir türk insanı olarak böyle yaratıkların bulunmasından utanc duyuyorum... Embarassed

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış) Empty Geri: DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış)

Mesaj  NiVa C.tesi Ocak 01, 2011 3:04 pm

Gereği Yapılmıştır. Beni Tanıyan nasıl biri oldugumu bilen bilir muhtemelen bu kişi klavye delikanlılığı yapmış bu kişiyi pistlerde görmek isterim anlayana
NiVa
NiVa
Admin
Admin

http://www.bluemt3.com

DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış) Empty Geri: DarkStorm İnsanLık Dısı DavranıoR :) (aiLe Terbiyesi aLmamış)

Mesaj  vezir Cuma Ocak 07, 2011 9:15 pm

dedim ztn klavye ağası die ama anlamıo bnde fazla zorlamadım...kapasitesi kaldırmaz die gelsene trabzona dior Smile) bnde gitsene cafeye dedim tmm ded Very Happy

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics