Türklere Özel Metin2 PvP

Join the forum, it's quick and easy

Türklere Özel Metin2 PvP
Türklere Özel Metin2 PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR..

2 posters

ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR.. Empty ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR..

Mesaj  vezir Paz Ocak 23, 2011 2:18 am

ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR.. 0122200307

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR.. Empty Geri: ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR..

Mesaj  NiVa Paz Ocak 23, 2011 2:20 am

herhangi bir tehdit unsuru göremedim?
2nci bir konu ; GM konuşmaları deşifre edilemez. sen bu kurala uyamadığın için GM Charın 3 Gün Süre İle Banlanmıştır.
NiVa
NiVa
Admin
Admin

http://www.bluemt3.com

ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR.. Empty Geri: ArkadaSm VenuS qiRemioR Ben KoyDum VenuS SikayeTCi oLuoR..

Mesaj  vezir Paz Ocak 23, 2011 2:28 am

abi sen daha ii bLirsn ama yakup dioRki orda adam tehdit ettigini kabuL edioR .. DesifRe konusunda hakLısn .. Bn Sadece Aracı oLdm yakuP KoyamamıS . Wink

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  NiVa Paz Ocak 23, 2011 2:32 am

Can Bak orda Oyuncu Ne Demiş: benmi - tehdit - ettim seni diye yazmış. Seni Sözüm Yok Ama hatalara tahammulumde yok bilirsin bizim boşa harcayacak vaktimiz yok bu tür boş işlerle ugrasacağımıza servera katkı yapacak iyi şeyler projeler üretmemiz lazım ki bunu yapanda bir gm yakışmadı
NiVa
NiVa
Admin
Admin

http://www.bluemt3.com

Mesaj  vezir Paz Ocak 23, 2011 2:34 am

HakLısn Abi Bn Ztn Dedm Sen Daha iyi bLirsn Die Ztn dediqimiDe YakuP SöLedi Bna .... ServeR İcn YapabiLeceqiMz BiseY oLursa BuraDa Senn YanndayıM Bn.. Msnden fLn uLasabLirsn..

vezir
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi